22.03.2019   Paylaş:

Altunizade Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama firması olarak Altunizade bölgesine saat 10:00 ve 20:00 arası servis hizmeti vermekteyiz siz değerli müşterilerimize profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz.Bizim önceliğimiz halılarınızı temiz yıkamak kadar sizin sağlığınızı da düşünmek bu nedenle firmamızda tamamen bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır.

Halılarınızı yıkattığınız firma eğer uygun şartlarda halılarınızı yıkamıyor sa bu sizin sağlığınıza zarar verebilir.Bu zararlar neticesinde halılarınızda kötü koku, maytlar,küf vb. olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.  Biz Üsküdar halı yıkama firması olarak yıkamak için verdiğiniz halıları tesisimizde en hijyen koşullarda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek hizmet vermekteyiz.

ÜSKÜDAR HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİ 

 Bağlarbaşı Halı Yıkama. Selamsız Halı Yıkama. Selimiye Halı Yıkama. Emniyet Mahallesi Halı Yıkama. Acıbadem Halı Yıkama. Koşuyolu Halı Yıkama. Barabaros mahallesi Halı Yıkama. Burhaniye Halı Yıkama. Bulgurlu Halı Yıkama. Çengelköy Halı Yıkama. Ferah Mahallesi Halı Yıkama. Çamlıca Halı Yıkama. Altunizade Halı Yıkama. Cumhuriyet mahallesi Halı Yıkama. İcadiye Halı Yıkama. Kısıklı Halı Yıkama. Küçük Camlıca Halı Yıkama.  Kuleli Halı Yıkama. Küçüksu Halı Yıkama. Küplüce Halı Yıkama. Yavuztürk Halı Yıkama. Sultantepe Halı Yıkama. Zeynep Kamil Halı Yıkama. Salacak Halı Yıkama. Kuzguncuk Halı Yıkama.

Halı Yıkama Üsküdar

Üsküdar halı yıkama iletişim.0216 520 01 01

  Kurumsal
  İletişim
  Halı Yıkama Üsküdar

Bulgurlu Mah.Kireçfırını Cad.No.3.Üsküdar.İstanbul

0216 520 01 01
info@detayhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.00 ile 21.00 saatleri arasında açığız.