El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar yıkanmaz sadece silinir gibi bir kanı oluşmuş olsada bu doğru değildir. El dokuma halılar yapıları gereğı daha çabuk kirlendiğinden diğer halılara nazaran daha sık ve derinlemesine bir yıkama işlemine ihtiyaç vardır.Fakat tecrübesi ve makine donanımı olmayan halı yıkama yerlerinde yıkanan el dokuma halılar da sararma , renk atması , keçeleşme ve boya verme gibi kötü sonuçlar meydana gelebilir.El dokuma halılar diğer tüm halılar gibi doğru teknikle ve uygun halı şampuanları kullanılarak yıkanırsa hiç bir problem oluşmaz.

Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır. 

Kök boyası ve kimyasal boyalar.Kök boyası kimyasal boyalara göre daha canlı görünen bir boyadır,daha parlak bir görünum verir.

Her iki boyanın da kullanıldığı el dokuma halıların yıkanması işleminde tecrubeli olunmazsa geri dönüşümü olmayan problemler çıkabilir. Bu sebeple el dokuma halılarınızı kesinlikle profosyonel halı yıkama firmalarına yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.El dokuma halılarının boyası yıkama işlemi esnasında birbirine karışırsa veya solarsa çaresi yoktur. 

Halılarınızı yıkatacağınız firma bu garantiyi size vermelidir.Biz detay halı yıkama olarak bu garantiyi veriyoruz.Ayrıca bu halıları evinizde silmekte oldukça risklidir.Yıkamak için aldığımız daha önçeden boyası karışmiş veya solmuş halıların yüzde ellisi profosyonel olmayan halı yıkamalarda olmuşsa yüzde elliside evlerde yanlış veya bilinçsiz temizleme esnasın da bozulmuş olduğunu görmekteyiz.Oldukca büyük paralara aldığınız veya senelerce sakladığınız el dokuma halınızı temizletirken,iyi temizlenmediği bir yana halınızdan da olabilirsiniz.Halılarınızı bize yıkatmasanızda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.


Paylaş:

Halı Yıkama Üsküdar

Üsküdar halı yıkama iletişim.0216 520 01 01

  Kurumsal
  İletişim
  Halı Yıkama Üsküdar

Bulgurlu Mah.Kireçfırını Cad.No.3.Üsküdar.İstanbul

0216 520 01 01
info@detayhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.00 ile 21.00 saatleri arasında açığız.