22.03.2019   Paylaş:

Küçüksu Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama olarak küçüksu bölgesine ücretsiz servis yapmaktayız.Fabrikamızda tüm halı yıkama makineleri  mevcuttur.Halılarınız adresinizden makbuz karşılığı teslim alınır temizlendikten sonra sizlere poşetlenerek teslim edilir. Firma olarak bizim size tavsiyemiz emin olmadığınız bir firmaya halılarınızı yıkatmamanızdır.

İstanbul'un bir çok yerinde irili ufaklı bir çok halı yıkama firması var ve bunların bir çoğu sağlıksız ve kötü koşullarda hizmet vermektedir.Bizim ise amacımız önce sağlık sonra hizmet.Halı yıkama firması olarak tesislerimizde en uygun şekillerde halı yıkanmaktadır.Fabrikaya gelen halılar birçok aşamadan geçmektedir.Bunlar toz alma ön yıkama,leke çıkarma,halıların yapısına uygun şampuanlama,maytlardan ve diğer ev haşerelerinden arındırma gibi.Tesisimizde kurutma odası mevcut olup halılarınızı dış ortamdaki bütün zararlı etkenlerden korumaktayız.

ÜSKÜDAR HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİ 

 Bağlarbaşı Halı Yıkama. Selamsız Halı Yıkama. Selimiye Halı Yıkama. Emniyet Mahallesi Halı Yıkama. Acıbadem Halı Yıkama. Koşuyolu Halı Yıkama. Barabaros mahallesi Halı Yıkama. Burhaniye Halı Yıkama. Bulgurlu Halı Yıkama. Çengelköy Halı Yıkama. Ferah Mahallesi Halı Yıkama. Çamlıca Halı Yıkama. Altunizade Halı Yıkama. Cumhuriyet mahallesi Halı Yıkama. İcadiye Halı Yıkama. Kısıklı Halı Yıkama. Küçük Camlıca Halı Yıkama.  Kuleli Halı Yıkama. Küçüksu Halı Yıkama. Küplüce Halı Yıkama. Yavuztürk Halı Yıkama. Sultantepe Halı Yıkama. Zeynep Kamil Halı Yıkama. Salacak Halı Yıkama. Kuzguncuk Halı Yıkama.

Halı Yıkama Üsküdar

Üsküdar halı yıkama iletişim.0216 520 01 01

  Kurumsal
  İletişim
  Halı Yıkama Üsküdar

Bulgurlu Mah.Kireçfırını Cad.No.3.Üsküdar.İstanbul

0216 520 01 01
info@detayhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.00 ile 21.00 saatleri arasında açığız.