22.03.2019   Paylaş:

Bulgurlu Halı Yıkama

Bulgurlu halı yıkama olarak günün her saati tüm bölgeye hizmet vermekteyiz.Firmamızda tüm otomatik makineler mevcut olup en hijyen koşullarda halı yıkanmaktadır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize açıktır istediğiniz zaman gelip halılarınızın nasıl yıkandığını hangi işlemlerden geçtiğini görebilirsiniz.Önemli olan halının ne kadara yıkandığı değil hangi koşullarda yıkandığı dır. Günümüzde çevremizde birçok halı yıkama firması mevcut olup bunların birçoğu merdiven altı diye adlandırdığımız yerlerdir.Bu tür yerler sağlığınızı tehdit edebilir.Halılarınızı her türlü güvence içerisinde yıkıyoruz.Yerimiz Bulgurlu ana caddesi üzerindedir.Halılarınız yol kenarları ve dışarıya asılmadan kurutma odasında nem alma makinesiyle kurutulmaktadır.Bu makine halılarınızın bakteriyel temizliğini de yapmaktadır.

ÜSKÜDAR HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİ 

 Bağlarbaşı Halı Yıkama. Selamsız Halı Yıkama. Selimiye Halı Yıkama. Emniyet Mahallesi Halı Yıkama. Acıbadem Halı Yıkama. Koşuyolu Halı Yıkama. Barabaros mahallesi Halı Yıkama. Burhaniye Halı Yıkama. Bulgurlu Halı Yıkama. Çengelköy Halı Yıkama. Ferah Mahallesi Halı Yıkama. Çamlıca Halı Yıkama. Altunizade Halı Yıkama. Cumhuriyet mahallesi Halı Yıkama. İcadiye Halı Yıkama. Kısıklı Halı Yıkama. Küçük Camlıca Halı Yıkama.  Kuleli Halı Yıkama. Küçüksu Halı Yıkama. Küplüce Halı Yıkama. Yavuztürk Halı Yıkama. Sultantepe Halı Yıkama. Zeynep Kamil Halı Yıkama. Salacak Halı Yıkama. Kuzguncuk Halı Yıkama.

Halı Yıkama Üsküdar

Üsküdar halı yıkama iletişim.0216 520 01 01

  Kurumsal
  İletişim
  Halı Yıkama Üsküdar

Bulgurlu Mah.Kireçfırını Cad.No.3.Üsküdar.İstanbul

0216 520 01 01
info@detayhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.00 ile 21.00 saatleri arasında açığız.